• |
ide | kryesore

Policia ndalon dasmën e motrës së Zayn Malik

-Instant, Paparazzi, SliderSë fundmi mediat e huaja kanë raportuar se dasma e motrës së vogël të këngëtarit Zayn u ndalua nga policia për shkelje të rregullave të Covid-19 dhe familja e saj është gjobitur.

Rreth 40 të ftuar morën pjesë në dasmë, e cila u zhvillua në shtëpinë e motrës së Zayn, Saffa në Bradford. Qyteti  është në fazën e tretë të masave anti-Covid, ku dasmat mund të zhvillohen deri në 15 persona, por pritjet nuk lejohen.Waliyha u martua me Junaid Khan, të shtunën në një ceremoni tradicionale islame në një xhami.

Interrupted! The wedding of Zayn Malik’s younger sister was broken up by police for breaching COVID regulations with officers issuing fines to relatives of the former One Direction star, MailOnline can reveal Tier 3: Zayn’s younger sister Waliyha, 22 married ex-convict Junaid Khan, 24, on Saturday in a traditional Islamic ceremony in a marquee that was erected in Saffa’s back garden which was followed by a reception in the same location

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *