• |
ide | kryesore

Lëvizte me armë, arrestohet 19-vjeçari në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një i ri është arrestuar në Durrës pasi është kapur nga policia duke lëvizur me armë me vete. I arrestuari është R. G., 19 vjeç, banues në Fllakë.


19-vjeçari u ndalua nga policia në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënvlashit”, dhe gjatë kontrollit fizik atij ju gjet një armë zjarri pistoletë, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu