• |
ide | kryesore

‘Closer By Magic’: kënga e Krishtlindjes e Inter, ka një kuptim

-Instant, Sport

Inter bëhet gati të festojë Krishtlindjen dhe rezultatet e ndihmojnë ta bëjë në mënyrën e duhur. Nga sot është e disponueshme në Spotify e në të gjithë platformat e streaming musikore kënga zikaltër Closer By Magic. Bëhet fjalë për kolonën zanore të ’Inter Christmas Tale, filmi i Krishtlindjes.


Tregon si pasioni interist mund të transformohet në një magji të vërtetë, për ti bërë speciale edhe këto festa. Për të kaluar cdo distancë”, si bën të ditur klubi zikaltër në një komunikatë për shtyp. Pak ditë nga Krishtlindja, Inter ka festuar në distancë bashkë me presidentin Zhang që sot mbushi 29 vjec.


“Muzika, e prodhuar nga Inter Media House në bashkëpunim me Alkemy, është përbërë e prodhuar nga Jackleg studio. E është kënduar ekskluzivisht nga Meezy, këngëtarja e re italiane që në këtë vit është evidentuar duke arritur në fazën Bootcamp të talent shoë-ut të njohur X Factor”, përfundon komunikata.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu