• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë brenda tunelit Tiranë-Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur brenda tunelit Tiranë-Elbasan.


Drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe zjarrfikëset, shkruan BalkanWeb.com.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu