• |
ide | kryesore

Tentuan të vidhnin një banesë në Krujë, arrestohen dy hajdutët

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi tentuan që të vidhnin një banesë në Krujë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës kur dy shtetasit me inicialet G. M., 27 vjeç dhe Y. A., 43 vjeç kanë tentuar të vjedhin në banesën e shtetasit H. C., banues në Krujë.


Këta shtetas dyshohet se janë autorë së 2 tentativave për vjedhje në banesat e shtetasve M. D. dhe H. H.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu