• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet inspirimi i Barella kundër Juventus: pas festës së San Siros lindi Matilde

-Instant, Sport

Orë të paharrueshme për mesfushorin e Interit Nicolò Barella. Fillimisht nata magjike e San Siros dhe vlerësimi si më i mirë në fushë në fitoren impresionuese kundër Juve me një gol dhe një asist, pastaj në 6.23 lindja e vajzës së tij të tretë, Matilde. Ishte gruaja e tij Federica Schievenin ajo që njoftoi ngjarjen e lumtur në Instagram: “Mirë se erdhe Matilda e zemrës sonë”. Barella, që në 7 shkurt do të mbushë 24 vjeç, ka edhe dy vajza të tjera: Rebecca tre vjeçare dhe Lavinia një vjeçare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu