• |
ide | kryesore

2 shpërthime të fuqishme tronditin Lezhën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy shpërthime të fuqishme janë ndjerë në zonën e Lezhës rreth orës 19:40 dhe 19:41 minuta.


Raportohet së shpërthimet janë ndjerë në Shëngjin, Ishull Shëngjin dhe Ishull Lezhë.


Policia është vënë në alarm, por ende nuk ka identifikuar specifikisht vendin e shpërthimit.

Zhurma ka qenë e fuqishme dhe është ndjerë në të gjithë zonën.

Vazhdojnë kërkimet për zbardhjen e ngjarjeve.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu