• |
ide | kryesore

Rama: Ja pse u tremb Luli kur pa në ëndërr që Memet do ndaloheshin me ligj (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama ka publikuar një video ironike me Lulzim Bashën dhe koalicionin opozitar ku aleatët kanë deklaruar se do të përfshihen në listat e PD.


Rama thotë se ndërsa memexhinjtë zunë vendet në lista, demokratët ngrohen në diell, sicc shkruhet dhe në video.


Nga ana tjetër ai ka dhe një ironi me Bashën, duke thënë se aleatët ishin arsyeja pse u tremb lideri i demokratëve kur kuptoi se do të ndaloheshin me ligj.

Postimi i Edi Ramës: 

Meme Party🤣
Ja pse u tremb Luli kur pa në ëndërr që Memet do ndaloheshin me ligj😂

6 Comments

  1. Ore mire Luli qe qeka tremb nga enderrat me meme, po ti o robqir qe vjedh ashiqare pa e rrujt fare dhe qeveris kete vend si kartel, ti si nuk ke frike?

  2. KJO ESHTE E VERTETE . QE KETO PARTI QE TE GJITHA NUK BEJNE 20000 VOTA DUAN ME SHUME SE 7 DEPUTET TE SIGURT DHE NE FUND NUK KANE PER TE BERE NDONJE FUSHATE KUSHEDI SE ÇFARE SEPSE MOTOJA E TYRE ESHTE 9 ME MUA DHE 1 PER TY. NADRD NDOKA ESHTE NJE VOTE NJE DEPUTET . FUTI NE NJE LISTE QE TE JENE TE GJITHA BASHK SE VETEM ASHTU

  3. Diversion i paster fantazist epsikopatit, ato qe sheh e enderro vete, ia poston kundershtareve sepse kuptohet’ eshte ne grahamat e fundit e kerko te kapet pas ndonje fije bari. Ky eshte pra KM ine, kryetar i sektit e jo partise, qe me fryrjen artificiale te megallomanise personale, me shfaqiet e tije ne publik, eshte me se e dukeshme sfazimi psikologjik si individ para te tera prapesise pushtetare qe ka bere, e sidomos per keq, e qe ska bere hic gje per kete popull.Kafsha po e sheh qe ska as zogjte e tija qe ta perkrahin sepse e kane pare se cka bere, e ia kane pare mashtrimo- fantazine e genjeshtrave hipokrite te der tashme, ne gjendjen kritike te ekonomise e mireqenies se popullit.Kllouni i pa ndreqeshem, meriton flakjen, e perbuzjen e ideollogjise se mashtrimit.Ditet jane ne shkurtim, por frika eshte se edhe ky, po del nga faza nga cdo dite e me shume, andaj ruajna o zot prej ndonje te pa bere der me sot nga ky idiot, se mbase e peson si Caushesku.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu