• |
ide | kryesore

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një italiane ka mbetur e plagosur mbrëmjen e kaluar në Kavajë, në orët e vona në Vilë Bashtovë.


Pronarja e një restoranti, shtetase italiane, është plagosur me thikë.


Paraprakisht si autor dyshohet bashkëshorti shqiptar, i cili është në arrest shtëpie për dhunë në familje. Policia shkuar në banesën e tyre dhe ka nisur verifikimin e denoncimit, por nuk gjen filmimet e kamerave të sigurisë.

Nga ana tjetër në dëshminë dhënë policisë, burri pretendon se ajo i dërgoi njerëz në shtëpi që ta rrihnin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu