• |
ide | kryesore

FOTO/ Nina, motivimi i Lautaros kundër Juventus: sulmuesi i Inter është bërë baba

-Instant, Sport

Lautaro Martinez është bërë sot baba. Në Milano, shoqja e tij, Agustina Gandolfo, ka lindur vogëlushen Nina. Kjo është vajza e parë në shtëpinë Martinez dhe duket se është motivimi më i bukur për argjentinasin përpara gjysëmfinales së parë kundër Juventus në Kupën e Italisë. Në rrjetet sociale, Toro ka shkruar: “MIRËSERDHE” me foton e të treve në spital.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu