• |
ide | kryesore

Aksident mes një trajleri dhe automjeti në Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin Zëmblak-Goricë në Korçë, afër pikës kufitare me Maqedoninë e Veriut. Shkak dyshohet të jetë bërë moti i keq.


Një mjet i tonazhit të rëndë i tipit trajler u përplas me një automjet tip Benz që doli në rrugë dytësore.


Po ashtu një tjetër aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec si dhe në afërsi të Fshatit Gështenjas.

Në këto aksidente nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu