• |
ide | kryesore

Meta: Populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ilir Meta flet për prezencën e një çete banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar, teksa thekson se populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga kjo çetë.


Thirrja e Presidentit vjen pas disa thirrjeve të tjera që përfshijnë dhe 25 prillin, ditën e zgjedhjeve të cilën e ka quajtur referendum.


“Populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar!”, shkruan Meta.foto galeri

 

 

4 Comments

  1. Per cilin Popull e ke fjalen z.president i Opozites se rrugeve , se Sovrani Popull me 75 deputete te PSocialiste do te ta tregoje vendin ty z. Ilir Meta dhe First Lady źnj.Monika Meta (Kryemadhi), me Fitoren Spektakolare te zgjedhjeve te 21 Prillit 2021 me mbi 75 deputete te PSocialiste. Ciao , president i Opozites jashte parlamentare , “i bllokut 700 mijsh qe te pergjoi Dritan Prifti shkrete”.

  2. Na prij o gjergj….. Hahahahah
    Ky ka ik per lesh. Kujton se ka nje det me njerez qe e mbeshtesin.
    Like ti je me i peshtiri nga te gjith. Je gjarperi i politikes. Sperdridhesh dhe fut gjuhen ngado.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu