• |
ide | kryesore

Show i Ballukut mbi borëpastruese/ Video ironizuese që krahason propagandën e qeverisë me atë të komunizmit

-Instant, Lajme, Pikante

Show i ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Ballukut mbi borëpastruese nuk ka lënë indiferent kritikët, por edhe ironizuesit. Në videon e mëposhtme propaganda e qeverisë krahasohet përmes ironisë dhe notave heroike me propagandën e dikurshme të Partisë Komuniste.3 Comments

 1. MIRËDITA !

  Binte debora perjashta,

  Tundte perdet e mendafshta,

  Mos kujtoni se ju harrova,

  Belinden mbi Bore/pastruese ja u dergova.

  DITËN E MIRË !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu