• |
ide | kryesore

FOTO/ Burri braktis gruan në maternitet dhe arratiset me vjehrrën 44-vjeçare

-Instant, Arkiva, Lapsi LeaksNjë 24-vjeçare britanike u braktis nga i dashuri pak çaste pasi erdhi në jetë fëmija i parë i tyre. “The Sun” shkruan se Jess Aldridge u braktis nga i dashuri Ryan Shelton i cili i kishte dërguar vetëm një SMS në celular. 24 vjeçarja mësoi se ai kishte ikur me mamanë e saj Georgina 44 vjeç dhe tashmë ka ngelur krejtësisht e vetme me beben e sapolindur.

“Unë prisja që gjyshja të dashurohet me foshnjën dhe jo me babain e foshnjës. Ajo duhet të ishte një gjyshe e mirë për dy fëmijët e mi dhe të kujdesej për ta, por në vend të kësaj ajo vendosi të dashurohej me të dashurin tim”, – u shpreh 24-vjeçarja “The Sun”.

Jess tha se u përball me mamanë e saj, por ajo ngriti supet dhe iu përgjigj: “Ne nuk mund të zgjedhim se me kë dashurohemi”. 24-vjeçarja rrëfeu se kishte vënë re se i dashuri dhe e ëma flirtonin me njëri-tjetrin dhe kjo gjë e bënte të ndihej keq. Pas lindjes i dashuri tha se ishte lodhur nga akuzat dhe se pranonte që ata ishin bashkë. ©LAPSI.al

Jess Aldridge returned home from hospial to find her mum and boyfriend had run off together Gran-of-six Georgina, 44, and Ryan Shelton, 29, committed the 'ultimate betrayal' While Jess was in hopsital with baby Reuben, Ryan and Georgina were moving into a new home 30 miles away Jess and Ryan had been together for three years and have two kids together Georgina left her 'devastated' husband just weeks before shacking up with Ryan

Jess says she doesn't know how she'll ever explain what happened to her and Ryan's kidsLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *