• |
ide | kryesore

Kosovë/ Tre viktima dhe 260 raste të reja në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

260 kanë rezultuar pozitive në 24 orët e fundit në Kosovë.


Sipas njoftimit të autoriteteve kosovare, ka pasur edhe 3 raste të vdekjes me Covid-19.


Rastet e vdekjes janë nga komunat: Fushë-Kosovë (61vjeç), Gjakovë (84 vjeç), Prizren (68 vjeç).

Numri total i rasteve pozitive është 66.640.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu