• |
ide | kryesore

Pësoi aksident gjatë punës, ndërron jetë në kantierin e aeroportit të Kukësit punonjësi

-Instant, Lajme, Të fundit

Një punonjës i cili po punonte për ndërtimin e aeroportit të Kukësit raportohet se ka humbur jetën këtë të enjte.


Viktima vdiq si pasojë e një aksidenti në punë.


Paraprakisht dyshohet se ai është goditur nga kova e eskavatorit.

Policia ka nisur hetimet rreth ngjarjes.

1 Comment

  1. Gjoja kompani ndertimi te Edvin pordhes por jan kompani vdekje, kudo qe shkojn ne punimet me te thjeshta ka vdekje nga qe sigurimi teknik i punonjesve eshte po thuaj zero, kur esht ber rruge e kombit me nje firme Amerikano Turke investim gjigand dhe vetem plagosje ka patur, ndersa firmat tona te ndertimit jane vetem per te vjedhur dhe per te vrare punetore, duhet ti bije lapsit qeveriu sepse me nje vdekje me shum humbet shteti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu