• |
ide | kryesore

Skadon ora policore 20:00/ Mblidhet sot Komiteti Teknik i Ekspertëve, priten masa të reja antiCovid

-Instant, Lajme, Të fundit

Ora policore 20:00 e mbrëmjes me orën 6 të mëngjesit si masë antiCovid skadon ditën e sotme. Komiteti Teknik i Ekpertëve pritet të mblidhet për të vendosur masat e reja që do të vihen në zbatim prej 26 shkurtit. Komiteti Teknik i Ekspertëve, në konferencën për mediat do të bëjë publike masat e reja që do të ndërmarrë. Nga konferenca pritet një zgjatje e orës policore, ndërkohë aktualisht ajo nis në orën 20:00 deri në orën 06:00.


Përveç saj, nga Komiteti pritet të ketë një tjetër vendim për shkollat e mesme në 10 qytetet e riskut zhvillojnë mësim online .

4 Comments

 1. Duhen kaluar shkollat on line. Te gjitha baret e restorantet vetem delivery. Jo me mbledhje partie per fushate. Ndryshe na pret katastrofa.Deri tani kemi ndjekur pandemime asnjehere nuk i kemi paraprire me masa sic bejne vendet e tjera
  Tampona s”ka dhe nga zenja e rradhes per tampon deri ne berje eshte 1 jave kurse nga berja ne marrjen e pergjigjes 9 dite prandaj pacientet shkojne ne spital ne gjendje shume te renduar(kjo per Vloren).Jeta s’ka cmim o Lartmadheri

 2. Muhammad Obaidul Karim eshte shqiptari nga Bangladeshi.

  Meta i dha 1140 ha ne Topoje te Fierit investim qe nuk e beri kurre.

  Bujar Nishani nen ndikimin e Metes dhe E.Panaritit i dha nenshtetesine shqiptare per vetem 64 oresh qendrimi ne token shqiptare,edhe pse dyshohet se ishte nje pastrues i parave edhe te organizatave terroriste islamike.

  Tani me bekimin e Bekimit nipi i Mendu Thacit ka hedhur ne gjyq shtetin shqiptar Ministrine e Bujqesise dhe i kerkon nje demshperblim prej 1 milion eurosh.

  Ku e gjene te drejten keta islamike te marrin nenshtetsi, te marrin toke dhe tani edhe demshperblim nga taksapaguesit shqiptare?

  Pyesni Meten, Panaritin dhe Nishanin”, thotë Zhuri në denoncimin e tij.

 3. Pasi e lane gjindjrn yr livadhise deri ne 22.30 te darkes per 3 muaj te dimrit, me rekorde infektimesh dhe vdekjesh, tani Komiteti i Bythes do te fuse ne cark si minjte shqiptaret per fundjave dhe mbasditeve pa perenduar akoma dielli….

 4. € e mia qafira , nga dheu do i nxirrni lerini DOKRRAT se do ju sekuestroj dhe buxhetin dhe ter grate e shpise partis prostimalliste !!!!!!! Un knej dhe niku zdromsit e manastires anej do ju bojme me fol me vete ,,, kot sju tha i pari juj : SKENI PA GJO AKOMA .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.