• |
ide | kryesore

Hajdari: Në Shqipëri është më e lehtë të shesësh drogë se djath e gjizë

-Instant, Lajme, Të fundit

Deputetja Rudina Hajdari u shpreh sot nga foltorja e Kuvendit se në Shqipëri është më kollaj të shesësh drogë se sa djathë dhe gjizë.


Hajdari shtoi se shitësit e kokainës janë kudo me makina luksoze ndërsa tregtarët e shesin bulmetin fshehurazi prej frikës së gjobitjes.


“Sot është më kollaj të shesësh drogë, kokainë e heroinë se të shesësh bylmet, djathë, gjizë,. Shitësit e kokainës janë kudo me makina luksoze, ndërsa tregtari shet fshehurazi bulmetin me frikën se vjen policia e gjobit.

Por unë mendoj se ka shpresë. Dhe unë mendoj se nata është më e errët se agimi dhe agimi këtu po vjen”, tha Hajdari.

8 Comments

  1. Ashtu eshte. Eshte me e lehte te pasurohesh duke vjedhur e mashtruar si Mami fatmira se sa duke Punuar ndershmerisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu