• |
ide | kryesore

Basha nxjerr videon me sjelljet e Ramës: Imagjinoni sikur ajo të ishte vajza juaj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha postoi një video me përplasjet e kryeministrit Rama me gazetaret, duke iu kërkuar të gjithëve të imagjinojnë se ajo që ndodhet përballë Ramës është vajza e secilit.

“Imagjinoni një vajzë të vogël që kërkon frymëzim, me shpresën se një ditë do të jetë si modelet që ndjek.
Tani imagjinoni si ndihet kur sheh gratë që sulmohen me arrogancë…
Kur përqeshen…
Kur ofendohen…
Kur diskriminohen…
Vetëm sepse bëjnë punën e tyre!


Imagjinoni sikur ajo të ishte vajza juaj…
Ky është mesazhi për të cilin ka nevojë?
Vajza juaj po dëgjon dhe vota jote në 25 prill, mund të përcaktojë një tjetër model.
Voto për ndryshimin!”

9 Comments

 1. Ndërsa sipas televzionit të familjes Berisha, në ata pak mësues që janë vaksinuar, dhjetëra prej tyre qenkan me simptoma!

  Por përse është shqetësuar familja Berisha nga procesi i vaksinimit, ndërsa deri më dje akuzonin Edi Ramën se po e linte popullin pa vaksinuar?!

  Këtë gjë e ka zbuluar vetë Sali Berisha, i cili thotë se nëpërmjet procesit të vaksinimit, Edi Rama rrezikon të marrë më shumë vota më 25 prill.

  Dhe ndaj janë duke mbjellë terror e panik, në mënyrë që njerëzit të mos vaksinohen.Ja lulush lexoje dhe kete koment se cfare beni ti salihu meta mona dhe te tjere shpellkare pas jush

 2. finally .. shyqyr qe u kujtua edhe luli qe duhet P.R.. .. rendesi ka te zgjohen nga gjumi njerezit se do na lene me kete kallamin e gjate nja 45 vjet si shoku veri..

 3. Ky pra asht kryeshkerdhata Edvin RRACISTI,IRONIKU-PERQESHESH,I PA KARAKTERI QE NA UDHEHEQ TASH E 8 VJET…..
  Ky palaco perqesh gjithkend qe i kundervihet.U tall me Paloken ne parlament,u tall me.Shehin,Dumen,Gjonmarkaj,Markun dhe gazetaret qe e vene n’pozite te veshtire me pyetjet e tyre.
  Ky nuk perqesh VUCICIN dhe ERDOGANIN.
  Ky karazhoz pelqen vetem sektin e servo-lepirsve,bithlepirsve te tij.

 4. PD-ja dukshem po i ben ceshtjet e grave kauze fushate. Me ne fund se kemi 6 muaj qe hame mut per kete pune. Eshte e qarte qe PD ka nje disavantazh te pa merituar ne raport me grate, dhe po nuk fitove grate veshtire te fitosh zgjedhje. Gjithashtu eshte e pabesueshme sesi sondazhet ne Shqiperi nuk bejne kure detajim te votes ne baza gjinore, moshore, arsimimi etj. Nivel primitiv analize

 5. Mos beni gafa te tilla se Ramen kur e nxorren lakuriq ne plazh me manall ne dore ,rinia u kenaq shume prandaj edhe e votoi.
  Me mirre turrini Meten.

 6. Pyet Olten, Elisen, Vasiliken, Evisin e cdo zonje apo nene qe punon me Ramen si respektohen. A ka shqipetar qe nuk irritohet kur del ne televizor kjo Lala. Mjere kush detyrohet te punone me te. Shikoni si acarohen Sokol Balla dhe Blendi Fevziu dhe nderpresin ne cdo emision nga budallalleqet qe nxjerr nga goja ajo. Keqardhje per nje tjeter video nga babale & company.

 7. Ahaha Lulushit ka filluar ti pjelli mendja per fushate. Arroganca, genjeshtra dhe hajdutlliku jane virtytet kryesore te Rames. Po normal ca do presesh nga nje person ka kaluar te 50-at dhe konsumon kokaine.Vetem ne nje vend idiot si ky i joni tipat si ky do ishin ne krye.

 8. Epo femra tarallake, injorante, te pasjellshme nuk mund ti quash as femra. Vetemm mbyll gojen mos derdellis brockulla do ti thuash Lales e kompani. Pse qenka femer nuk do ta leme te na caje menderen me traplliqe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.