• |
ide | kryesore

FOTO/ “Luftëtari do të kthehet shpejt”: Sonia Isaza i jep forcë Vidal

-Instant, Sport

Momenti i vështirë për Arturo Vidal, që i është nënshtruar një operacioni në menisk, por kiliani ka nga se të marrë forcë: e fejuara e tij Sonia Isaza është munduar të karikojë mesfushorin e Inter, në funksion të kthimit të tij në fushë.“Dashuria ime, po të dërgoj shumë forcë, ti je një njeri i fortë dhe mund të bësh gjithçka! Ti e di që të dua me gjithë zemër, do të kthehesh për të dhënë gjithçka në fushë, sepse je një luftëtar, mbreti im, gjithçkaja ime!” është mesazhi i modeles në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial)Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *