• |
ide | kryesore

OSHEE bën njoftimin zyrtar: Qytetet Peshkopi, Kukës, Kruma pa energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti i keq, kryesisht në zonat malore të vendit, ka shkaktuar probleme në rrjetet elektrike.

OSHEE njofton se zona Bulqizë-Peshkopi është pa drita.


Pa energji elektrike sipas njoftimit kanë mbetur Kukësi, Kalimashi, Kruma, Shupenza, Peshkopia si dhe HEC-t e zonës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu