• |
ide | kryesore

Tre ditë i humbur, gjendet i vetëvarur në pallatin e braktisur

Arkiva, LajmeNjë person është gjendur i vetëvarur ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Vorë. Viktima është identifikuar me inicialet T. K.

Mësohet se ky shtetas ishte larguar 3 ditë më parë nga banesa, ndërkohë që është gjendur sot i vetëvarur në rrugën ‘Demokracia’ në Vorë në një pallat të braktisur u gjet i vetëvarur.

Nga këqyrja paraprake, policia thotë se nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *