• |
ide | kryesore

Zhduket bariu në Finiq, familjarët denoncojnë zhdukjen e tij

-Instant, Lajme, Të fundit

Taqi Bërxulla, 69 vjeç nga fshati Dhivër, bashkia Finiq rezulton i humbur. Denoncimi është bërë mbrëmjen e djeshme nga familjarët e tij në Komisariatin e Policisë Sarandë. 69-vjeçari kishte dalë për për të kullotur bagëtitë. Në mbrëmje bagëtitë janë kthyer në shtëpi pa bariun.


Aktualisht banorë të fshatit Dhivër, të ndihmuar edhe nga shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëses së Finiqit po krehin zonën e kullotës në Dhivër në kërkim të 69 vjeçarit Taqi Bërxulla.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.