• |
ide | kryesore

FOTO/ Modelja derdh në ar format e gjoksit të saj

Arkiva, Lapsi Leaks

Megan Barton Hanson një modele dhe emër i njohur në botën e shoëbizz në Britaninë e Madhe ka bërë diçka të pazakontë.

Ajo ka derdhur në një kallëp prej ari gjoksin e saj. e fiksuar pas formave 26-vjeçarja vendosi që pjesën e bustit ta derdhë në një formë për ta bërë të pavdekshëm dhe që ta admirojë edhe kur graviteti të bëjë të vetën me kalimin e kohës. ©LAPSI.al


Megan Barton Hanson has revealed an x-rated gold replica of her boobs on Instagram
Megan commissioned Brighton based artist Lydia Reeves to cast her torso The star's chest had them made to celebrate her body and improve confidence Megan previously covered her body in sequence for a photo shoot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu