• |
ide | kryesore

Kosovë/ 4 viktima dhe 774 të infektuar nga koronavirusi në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

4 viktima dhe 774 raste të reja janë regjistruar 24 orët e fundit në Kosovë.


Viktima ishin 2 në Prishtinë dhe 2 në Ferizaj. Një ditë më parë Kosova shënoi rekord rastesh, plot 914 të infektuar brenda 24 orëvetë fundit si dhe 10 viktima nga COVID-19.


Ndërkohë së shpejti pritet të nisë edhe vaksinimi në Kosovë teksa stafi shëndetësor po merr dozat e vaksinave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.