• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Elbasan-Librazhd, përmbyset në mes të rrugës automjeti

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Librazhd-Prrenjas. Shkak i aksidentit është bërë shpejtësia përtej normave të lejuara. Si pasojë, autostrada është bllokuar për disa minutash dhe qarkullimi në këtë aks është vështirësuar. Aktualisht nuk dihet ende se kush identiteti i shoferit.


Bëhet me dije se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Si rrjedhojë e aksidentit një automjet është përmbysur dhe ka mbetur i kthyer anash në mes të rrugës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu