• |
ide | kryesore

Tronditet Shkodra/ Shpërthim me tritol në orët e para të mëngjesit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Shkodër në afërsi të Institutit, përballë “Elektro-Tek”.


Ndërtesa ku ka ndodhur shpërthimi është në pronësi të shtetasit Sadetin Sula, i cili raportohet se ka vrarë gruan para 5 vitesh ndërsa është dënuar me burgim të përjetshëm.


Veprimet po kryhen nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve përgjegjës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu