• |
ide | kryesore

Komisioni hetimor mblidhet në kërkim të shkeljeve të Presidentit, Meta ia merr valles (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndërsa Komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit u mblodh sot për seancën e radhës për shqyrtimin dhe hetimin e shkeljeve të pretenduara nga maxhoranca të Kreut të Shtetit, Ilir Meta ia mori valles.


Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Diversitetit Kulturor, Dialogut dhe Zhvillimit, Meta pati një aktivitet e takim me anëtarë dhe përfaqësues të disa prej pakicave kombëtare në Shqipëri.


Gjatë aktivitetit, Presidenti Meta nuk ka ngurruar të pranojë ftesën duke kërcyer një valle minoritare për disa minuta.6 Comments

    1. Si po shikojn punet ujkut po i mblidhet litari jan vallet gezimet e fundit shpresoj qe shqipria te pastrohet nga mbeturinat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *