• |
ide | kryesore

Në Elbasan 47 persona kanë votuar 312 herë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nga të dhënat e kryqëzuara në qarkun Elbasan rezultuan se 47 persona janë identifikuar 312 herë nga pajisja PEI. Ndërkohë, nisur nga kjo Marash Logu, përfaqësuesi i PD në KAS, në mbledhjen që është zhvilluar ditën e sotme, kërkoi pavlefshmërinë dhe ripërsëritjen e zgjedhjeve në një kohë sa më të shpejtë e zgjedhjeve në këtë qark, pasi pretendon, se ka parregullësi të shumta e fakte për ta ndërmarrë këtë akt. Kryqëzimi i të dhënave të shenjave të gishtave, 47. Sakaq, Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve vendosi pushimin e shqyrtimit të kërkesës ankimore për shpalljen e pavlefshme të zgjedhjeve në qarkun Lezhë.3 Comments

  1. Rezultat i ripjerdhes mo akoma se dini ju, qe kur ka ardhe ne bashki te Tiranes ky palloshi i ka vjedhur, dhe Spartak biqikletes ja vodhi ky gomari thinjosh dhe sot e ka shok🙈💩 e qar prisni ju nga ky njeri qe mendjen e ka tek ofendimi, vjedhja, super vjedhja, mohimi i gjithckaje, super servilizmi me te huajt, shitja e trojeve te Kosoves dhe detit, meret me gjerat dhe veset me te urryera qe jan anti njerezore, i pa afte, i duket vetja lider mbas vellaut te tije Vuqiq dhe Erdogan. 🤥🙈💩🤮

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu