• |
ide | kryesore

Prestigjatori Veliaj, shikoni si i ka zhdukur nga foto kullat përreth sahatit

-Instant, Të fundit

Vesi del me shpirtin dhe Erion Veliaj e ka ves mashtrimin edhe për gjëra që i shohin të gjithë me sytë e tyre. Ai ka postuar sot në Facebook një foto me fëmijët në sheshin qëndror të Tiranës. Por stafi i tij i panumurt që merret me manipulimin e mediave është kujdesur për retushimin e fotos. Përkrah sahatit simbol të Tiranës duket vetëm qiell, një pemë me gjelbërim dhe asgjë tjetër.Kur në fakt sahati, që kryebashkiaku vazhdon ta japë si simbol për ata që shpall qytetarë nderi, është rrethuar nga grataciela. Ata fëmijë me të cilët Veliaj pozoi sot nuk do të kenë mundësinë ta shohin më kurrë, atë sfond që ai u përdori në foto.

©Lapsi.al

5 Comments

  1. OR KY YMER GELBAZA KELLIRA PSE JA PUBLIKOJ DOSJEN E TURPIT EDI RAMES KUR KRISTAQ thotë:

    YMER GELBAZA KELLIRA DHE CARLO BOLEN BOLINO I DENUAN PER SHPIFJE SOT. HAAHA

  2. OR KY YMER GELBAZA KELLIRA PSE JA PUBLIKOJ DOSJEN E TURPIT EDI RAMES KUR KRISTAQI JA PALLOJ GRUAN EDI RAMES DHE SOT LEH SO ZAGAR I EDI RAMES thotë:

    YMER GELBAZA KELLIRA DHE CARLO BOLEN BOLINO I DENUAN PER SHPIFJE SOT. HAAHA

  3. A duhet denuar genjeshtra? A duhet denuar ai qe genjen? Keto jane fjalet e Veliajt ne nje emision televiziv. A duhet denuar Veliaj per kete foto mashtruese?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.