• |
ide | kryesore

Krim makabër në Shkodër, vëllai vret motrën e tij

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një krim makabër raportohet në këto momente në Shkodër.

Një person ka vrarë motrën e tij.


Fabian Vuka ka vrarë me thikë të motrën, shtetasen Diana Vuka për motive ende të paqarta.

Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në lagjen “3 heronjtë”.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilat kanë vënë në pranga autorin.

Bëhet e ditur se gruaja rreth të 50-ve kishte ardhur për pushime në Shkodër, pasi prej kohësh jetonte në Gjermani.

Lajm në përditësim…

2 Comments

 1. mesoni per cregullimet e personalitetit njerez
  monstrat jane te njohshem

  ruani veten dhe te dashurit tuaj

 2. mesoni per cregullimet e personalitetit njerez
  monstrat jane te njohshem

  ruani veten dhe te dashurit tuaj

  ne paqe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.