• |
ide | kryesore

Arrestohet në flagrancë polici në Durrës, aksidentoi rëndë 33-vjeçarin dhe u largua

-Instant, Lajme, Të fundit

Një oficer i policisë rrugore në Durrës është arrestuar në flagrancë, pasi nën efektin e alkoolit ka aksidentuar një 33-vjeçar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Në njoftimin për media të Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) bëhet e ditur se i riu ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.


Mbi oficerin e arrestuar rëndon akuza për kryerjen e veprave penale “Shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor”; “Drejtim i mjetit motorik në mënyrë të pa rregullt” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu