• |
ide | kryesore

Pas shkarkimit, Meta njofton sot konferencë për mediat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta i rikthehet komunikimeve me median të premteve në mesditë, një “traditë” e vendosur kjo nga kreu i shtetit gjatë periudhës para dhe gjatë fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.


Presidenca njofton se sot kreu i shtetit do të ketë një bashkëbisedim me gazetarët në orën 13:00 të drekës.


“Rikthehen konferencat per medias te se premtes. Sot Presidenti Meta ne bashkebisedim me gazetaret ne ora 13:00, ne Institucionin e Presidentit”, thuhet në njoftimin për mediat nga Presidenca.

Kjo vjen pak ditë pasi Parlamenti e shkarkoi me 104 vota pro Presidentin Meta.

1 Comment

  1. në librin tim “Misioni”, unë kam një mision, madje një mision hyjnor. Mua më ka marrë peng Zoti dhe veprimet e mija burojnë nga vullneti i Tij dhe nuk shprehin interesat e mia. Ky vullnet do të bëhet shpejt realitet dhe ajo që duket si fundi i betejës për Edi Ramën më 25 prill, është fillimi i një makthi që do të përfundojë vetëm me rrëzimin e tij. Dhe jo vetëm kaq, por unë ju betohem në Kishën e Laçit, në tyrben e Dervish Luzhës dhe në kokën e baba Saliut se shpejt, shumë shpejt do të jem kryeministri juaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu