• |
ide | kryesore

Basha mesazh demokratëve pas rikonfirmimit si kryetar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pasi u rikonfirmit në krye të Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu është drejtuar me një mesazh falënderues demokratëve.


Në ‘Facebook’ Basha theksoi se kjo është një shprehje e qartë e besimit për rrugën e ndryshimit.


MESAZHI I BASHËS
Faleminderit për mbështetjen e jashtëzakonshme! Ajo është një shprehje e qartë e besimit në rrugën tonë drejt ndryshimit. Sëbashku do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë 🇦🇱✌️

4 Comments

  1. Lulesim Basha Njofton Anetaret e PD qe nuk do te njohe as zgjedhjet e 2025.
    Edhe ato zgjedhje Rma ka planifikuar ti vjedhe. Anetaret e PD dhe simpatizantet e saj nuk ka perse te lodhen fare per te shkuar te votojne.
    Basha do te vazhdoje te punoje per PS, me falni PD deri sa te kete fuqi.

  2. Berisha nuk po i bën nder Bashës sepse po e merr me vete. Berisha është duke ikur. E pamundur që të ndahet nga Basha, jo vetëm për arsye gjenetike politike, por sepse fajet e Berishës për të cilat akuzohet rëndë nga SHBA, në segmentet e pas viteve 2005 ose 1999 janë së bashku me Berishën. Ki parasysh rolin e Bashës në Kosovë, bashkëpunimi me serbët dhe kundër UÇK-së.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu