• |
ide | kryesore

Dhunimi i anëtarit të LGBTIQ+, Policia jep detaje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi anëtarin e dhunuar të LGBTIQ+ nga disa të rinj në Tiranë.


Sipas njoftimit, kallëzimi është bërë nga vetë 21-vjeçari E.M. që deklaron se në rrugën ‘’Vëllezërit Manastirli’’ është goditur nga disa persona.


Policia e ka pajisur të riun me vendim mjeko-ligjor dhe po punon për të kapur autorët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu