• |
ide | kryesore

Video/ Puthje kamerave: me pak minuta në lojë, Morata barazon gjysëmfinalen

-Instant, Sport, Video

Spanja rimerr veten dhe kthen ekuilibrin në gjysëmfinale me Alvaro Moratan. Njeriu më i kritikuar eviton humbjen në minutën e 80, i aktivizuar vetëm pak minuta më parë nga Luis Enrique. Sulmuesi i Juventus mund dy shokët e skuadrës duke ndëshkuar Donnarumma dhe duke cuar shifrat në 1-1, për një gjysëmfinale që bëhet tani edhe më e paparashikueshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu