• |
ide | kryesore

FOTO/ I riu bën tatuazh portretin e Edi Ramës në kurriz

-Instant, Arkiva, Pikante

E kemi parë më herët një të ri që kishte bërë tatuazh portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha.


Ai ishte deklaruar se ishte një mbështetës i zjarrtë i tij.

Në rrjetet sociale tashmë po qarkullon një foto me një person që ka bërë tatuazh fytyrën e kryeministrit Rama në kurrizin e tij. ©LAPSI.al


9 Comments

  1. Me mir vendos ne shpin babain ose mamin o gomar Noci pasi dhe ti qenke degjenerat , hajdut, mut muti , sepse te vendosesh ate ftyr mut ne shpin duhet te jesh ti mut i mutit💩🤮💩

  2. Do jete no njoni nga kto burrat qe ju puno gruja ke rilindja…
    e ka bo ne shenje falenderimi per ata qe i shkepin gruan,
    se vete eshte si gjethe prasi

  3. Ti qenke njo rrok KARI sikur ai qe ke vendos ! Po aje KOPILI i tij . Patjeter se ai do jete baba juaj ,kete po e vertetoni vete. Dergoja dhe GRUAN tane qe te bajne ty me vella. Se ai i din mire keto pune. Se dhe Grigorin nuk e ka djale per e ka VELLA nga baba se vete ka thane. Tani BANU dhe ti me nje VELLA nga baba sikur ai. DERGOJA GRUAN SA MA SHPEJT qe ta palloje e te bashesh edhe ti si ai

  4. hahaha ky ka shume mundesi te jete burri i asaj zv.ministres Rovena Voda. Kete lloj robqiresh i japin grun Paulinit, tatuazhin s’e kan gje hic. Po e pash ne plazh do ti bej shurren ne shpine se duket si tualet allafrënga😂😂😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu