• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksion blic i policisë në Shkodër, arrestohet bisnesmeni i njohur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Shkodrës ka arrestuar sonte biznesmenin Isuf Isufi. Ai është arrestuar gjatë një kontrolli të befasishëm të bluve të Shkodrës të cilët gjatë kontrollit i kane gjetur atij një pistoletë pa leje.


Ai është shoqëruar në Policinë e Shkodrës.


Isuf Isufi, njihet si biznesmen në Shkodër, ndërkohë që disa vite më parë ishte edhe zv/president i Vllaznisë. Ai është vëllai i Hasan Isufit, i cili në Prill të vitit 2020, plagosi një tjetër person.

Featured image of article: Arrestohet për armëmbajtje pa leje, biznesmeni Isuf Isufi
Isuf Isufi

1 Comment

  1. Ore nuk vret arma por njeriu. Nuk po e paragjykoj si te pafajshem por me konfliktet qe ka dhe me kete polici leshi qe kemi ne nuk mund te shkosh 5 apo 7 vite ne burg se e merr vete ne dore te mbrosh veten apo familjen. Ndoshta ky nuk do beje asnje dite burg se eshte biznesmen, por nje tjeter ne te tilla rrethana do bente. Ironia eshte qe ashpersimin e masave per armembajtjen pa leje e vendosi Saje qorri, miku dhe bashkepunetori i bandave. Ti qe fuqizon bandat mua me heq te drejten te mbrohem nga to. Cfare te bej une kur banditet me futen ne shtepi (gje qe me ka ndodhur) te pres policine qe nuk i kapi kurre?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu