• |
ide | kryesore

Mori me forcë partneren në banesën e tij dhe e dhunoi, arrestohet 34-vjeçari në Gjirokastër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 34-vjeçar nga Dropulli ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për dhunë në familje. Sipas njoftimit të bluve shtetasi me iniciale J.GJ., banues në Gjirokastër ka marrë me forcë në banesë partneren e tij 36-vjeçare, dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu