• |
ide | kryesore

I armatosur dhe me çantën me para, arrestohet 49-vjeçari në Shkodër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 49-vjeçar është arrestuar në Shkodër pasi qarkullonte me armë zjarri me vete. Arrestimi erdhi pas kontrolleve të befasishme që policia e Shkodrës po kryen ditët e fundit. Policia bën me dije se është bvënë ën pranga Isuf Isufi, të cilit gjatë kontrollit i gjetën një armë zjarri pistoletë.


49 vjeçari, banues në lagjen Ajasëm, Shkodër, akuzohet për veprën penale “Armëmbajtja pa leje”. Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu