• |
ide | kryesore

Operacioni qesharak, ky është i riu që i ‘bëri zbor’ policisë në Tiranë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ky është i riu Altin Gega., i cili dyshohet se është personi që u iku me makinë ditën e sotme policisë, pas thirrjeve për të dalë nga mjeti. Efektivët e RENEA-s kanë zhvilluar sot një operacion në zonën e “Vorrit të Bomit” në Tiranë, por Gega nuk doli nga makina pavarësisht thirrjeve të policëve, duke shkelur gazin.


I riu është prangosur 1 orë më vonë pas konfrontimit me policinë.


Ndërkohë, sipas policisë ata ndaluan një automjet, për ta kontrolluar, por drejtuesi i automjetit nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë për të hapur dyert e makinës dhe është larguar me shpejtësi duke rrezikuar jetën e punonjësve të Policisë.  Policia ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale 1 kilogramë e 128 gramë lëndë narkotike të dyshuar kokainë dhe ka shoqëruar disa persona. Operacioni është në vijim dhe në përfundim të veprimeve të para hetimore do ketë një deklaratë përfundimtare për median dhe publikun./ Ora

6 Comments

  1. hahaha ti bejne zbor ne qeli ata ketij?:) Ja bene zborin kur e ndaluan, sidomos ai qe doli perpara makines dhe i vuri kembes gomes qe mos te kalonte:). Nuk rri ne qeli ai as nje jave o rilinds se duhet te shitet kokaina e Paulinit. Si ngrihen kullat ne TR po nuk u shit mielli, beja pak pyetjen vetes. C’them dhe une, per ju mendon Komandanti:)

  2. Tritan Shehu “tradhton” Berishën, uron Departamentin Amerikan të Shtetit: Urimet më të mira,bravo lapsi po tani ku eshte ky trimi xha Jahos po kerkon sapunin e salihut

  3. O patronazhist o fisqim Salen e dun me vote shqipetatet po ty dhe sojin tat te lali pederastit te ndraghetes si tja bojme o mi halesh qe do hani byrek me mut o te qifsha listen e fare e fisit nga me i vogli der te me i modhi .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu