• |
ide | kryesore

Shkodër/ Burri vret me armë bashkëshorten dhe më pas veten

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë pasditen në Shkodër, ku një 79-vjeçar ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 83 vjeçe, dhe më pas ka vrarë edhe veten.


Krimi i dyfishtë brenda familjes ka ndodhur në lagjen “Ahmet Haxhia” të qytetit verior, ku sipas policisë, në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit automatik me të cilën dyshohet se shtetasi F.B ka varrë bashkëshorten dhe më pas veten.


1 Comment

  1. cfare karash gazetare se e pashe dhe te tv sandri. Po ku karin ja bene ekspertizen qe kush vrau ? I kane gjetur te dekompozuar dhe e bene filmin sjpejt..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu