• |
ide | kryesore

Demi Lovaato: Ndarja ishte gjëja më e mirë që më ndodhi

-Instant, Paparazzi, Slider


Demi Lovato ka folur për ndarjen nga ish i fejuari, Max Ehrich, duke e konsideruar atë si “gjënë më të mirë” që i ka ndodhur ndonjëherë.

Këngëtarja shpjegoi se si gjatë pandemisë së koronavirusit dhe bllokimit global në mars të vitit 2020, filloi të identifikohej si jo binare, shkruan “Page Six”. “Pastaj takova dikë dhe nisa këtë marrëdhënie, dhe ishte e mrekullueshme, por më bëri të injoroja të gjitha pjesët e vetes që nuk mendoja se ishin të pranueshme për partnerin tim në atë kohë, i cili u bë i fejuari im. Duke kthyer kokën pas, përfundimi i asaj marrëdhënieje ishte në të vërtetë gjëja më e mirë që më ka ndodhur, për shkak të asaj që më solli,”– tha Demi.

are pas ndarjes, duke e pranuar përballë miqve dhe familjes në fund të vitit të kaluar.Përfundimi i lidhjes me Ehrich ishte shtytja e fundit që i duhej Demi-t.“Mund të vijë një kohë kur unë të identifikohem si trans. Unë nuk e di se si do të jetë kjo për mua. Mund të identifikohem edhe si jo binare gjatë gjithë jetës sime. Ose ndoshta mund të vijë një moment që kur të plakem, të identifikohem si një grua.“


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *