• |
ide | kryesore

Kapen me 69 kilogramë marijuanë, arrestohen katër shqiptarë në Greqi

Arkiva, Lajme, Të fundit


Katër shqiptarë dhe një grek janë arrestuar, ndërkohë një tjetër shqiptar është shpallur në kërkim në një operacion të policisë greke për goditjen e trafikut ndërkombëtar të drogës.

Operacioni u zhvillua njëkohësisht në Artemidha, Renti dhe Spata të Athinës.

Jane sekuestruar 68 kg 840 gram marijuanë, 15 250 euro, 26 fishekë, karikator, 18 celularë, 2 automjete dhe bllokues valësh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *