• |
ide | kryesore

Tragjedi në Kosovë/ Dy fëmijë humbin jetën të bllokuar në një dhomë pasi zjarri përfshiu shtëpinë në Gjakovë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Ujz të Gjakovës, ku një shtëpi është përfshirë nga zjarri ku dhe dyshohet se kanë humbur jetën dy të mitur.


Policia ka konfirmuar se zjarri është ende i pashuar, teksa në një nga dhomat e shtëpisë dy katëshe dyshohet se kanë qenë dy fëmijë 10-13 vjeç, djem të axhës mes vete.Në vend ngjarje është policia, zjarrëfikësit dhe mjekësia ligjore. Nuk dihen shkaqet e zjarrit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu