• |
ide | kryesore

U kap me 3 çanta me marijuanë, arrestohet në Selanik 37-vjeçari shqiptar

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shqiptar është arrestuar sot në Selanik të Greqisë, pasi u kap me 52 kg marijuanë. 37-vjeçari, u kap teksa transportonte me mjetin e tij 3 çanta që përmbanin 49 pako me 52 kg 34 gram marijuanë.


Po ashtu mësohet se droga kishte ardhur në linjën Shqipëri-Maqedoni-Greqi.


Ndër të tjera, shqiptarit iu sekuestruan edhe 3000 euro dhe 2 celularë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu