• |
ide | kryesore

4 makina përplasen në Rinas, aksident me një plagosur në Rrugën e Durrësit

-Instant, Lajme, Të fundit

Katër makina janë përfshirë në aksident mesditën e sotme në Rrugën e Rinasit.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.


Ndërkohë që rreth orës 13:40, në Rrugën e Durrësit, mjeti me drejtues J. M, ka përplasur motorin me drejtues ende të paidentifikuar, rreth 25 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu