• |
ide | kryesore

Paralajmërimi i Ramës për krizën/ Basha porosi deputetëve: Kontakt direkt me qytetarët për të nxitur format e rezistencës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha mblodhi sot grupin parlamentar të PD-së ku raportohet se i ka thënë deputetëve se është i rëndësishëm kontakti direkt me qytetaret për të nxitur, inkurajuar, organizuar të gjitha format e rezistencës ndaj skemave të kryeministrit Edi Rama, sipas tij bëhet për të boshatisur xhepave e qytetarëve.


Takimi me porosi i Bashës vjen një ditë pasi Rama paralajmëroi një krizë energjitike që po i afrohet Shqipërisë dhe nuk parashtroi masa konkrete për ta parandaluar atë.


8 Comments

 1. O Basha je i pabesushem je ber paterica e Rames .E ke kthyer PD si aneksi i rilindjes ,nuk paske turp , opozita nuk egziston sa je ti ne krye te PD

 2. A t’a kryen porosine e pare per te sqaruar opinionin apo demokratet per pezullimin apo ngrirjen e Berishes ….?
  Po per 7 pikat e zgjidhjes se krizes energjitike te Rama-Basha…?
  Tani qe flasin te gjithe kunder zgjidhjes tende qe nga Paloka nuk po themi Dr….!
  Pffffffffffffffffffffffffffffff
  Ik ore lipsu….
  Mjerim vellezer

 3. {Paralajmërimi i Ramës për krizën/ Basha porosi deputetëve: Kontakt direkt me qytetarët për të nxitur format e rezistencës} . SA MIRE DO ISHTE POR PYETJA ESHTE E THJESHTE , A BESOJNE ME SHQIPTARET TEK JU QE I KENI LENE TE GJITHA LUFTRAT NE MES APO AKMA ME KEQ PA FILLUAR FARE? JENI TE SHPLARE O KARA ME ZILE QE I BESONIO AKOMA ZGJEBSIT BASHA .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.