• |
ide | kryesore

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arkiva, Lajme

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie.


“Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u bë arrestimi i shtetasit A. Gj, 43 vjeç, pasi ka goditur për shkak të detyrës punonjësin e policisë të Qarkullimit Rrugor”, thuhet në njoftim.


Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyen se përse 43 vjeçari e ka goditur punonjësin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu