• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Kombinat-Ypsilon/ Përplasi 47-vjeçaren, arrestohet shoferi në Berat

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 47-vjeçare është përplasur me makinë ndërsa ecte në aksin rrugor Kombinat-Ypsilon në Berat. Nga policia njoftohet se shoferi me iniciale F.H. ka përplasur me automjetin tip “Peugeot” një 47-vjeçaren, banuese në Berat.


E plagosura është dërguar fillimisht për mjekim në Spitalin Rajonal Berat dhe më pas u transportua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë. Shoferi mësohet se është vënë në pranga.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu